A+ A A-

Твір на тему "Шкільна поїздка в аквапарк"

Сьогодні у нашого класу знаменний день. Нам належить чудова поїздка в місто Бердянськ, парк водних розваг. Кожен з нас мріяв потрапити в аквапарк. Як йдеться мрії збуваються, варто лише дуже захотіти.

 О шостій ранку ми на чолі зі шкільним керівником вирушили на автовокзал. Всі вже мріяли сісти в автобус і скоріше вирушити в дорогу. Дорога була довга, всі втомилися, але були в передчутті гарного дня. В Бердянськ ми приїхали через 4 години.

Після виснажливої дороги, вирішили зайти в кафе перекусити. В кафе було дуже красиво, його оформили в Українському стилі. Після невеликого обіду ми нарешті поїхали в аквапарк.

 Перед нами відкрився чудовий вид, стояв великий водний комплекс. Були і басейни, різноманітні гірки, джакузі. З боку злітали вгору фонтани. Переодягнувшись у свої купальні костюми і прийнявши душ всі взялися до вивчення даного парку. Різноманітність гірок зашкалювала, і це нас дуже тішило. Озирнувшись трохи навколо, я визначив для себе ту саму гору, на якій я зроблю перший спуск. Це була висока, рівна гірка, різко йде вниз до басейну. Чесно думав, що це дріб'язкова справа, але як виявилося було трохи страшно. Мене поклали на спеціальний килимок для спуску, дали деякі рекомендації і зіштовхнули вниз. Адреналін зашкалював, серце стало битися все частіше. Але коли я впав в басейн, гідно оцінив всі її принади. Радості немає меж, очима шукаю наступний атракціон. Всі мої друзі розбрелися по вподобаному атракціонів. На гірках навіть утворювалися невеликі черги, так як бажаючих було дуже багато. Всі бігали з радісними обличчями, відпочинок звичайно ж видався на славу. Як на мене в аквапарку була одна найпопулярніша гірка. Вона виглядала як велика труба, в середині була цілковита темрява і світилися неонові зірки. Щоб спуститися з цієї гірки, потрібно було сісти на надувний круг з ручками. Це був незабутній узвіз, труба постійно повертала в різні боки і я відповідно теж. Швидкість була велика і я дуже боявся, як я вилечу з неї. Побоювання мої були марні. Я вилетів в басейн з теплою водою, де мене вже чекав інструктор. Він відразу розпитав все в порядку, як я себе почуваю. Але все було відмінно, такої радості я вже давно не відчував.

 Всі мої друзі були в піднесеному настрої, адже такого відпочинку у нас ще не було. Ми вдосталь накатавшись на водних атракціонах вирішили повертатися додому. Там нас чекали наші батьки, а з понеділка нова навчальна тиждень.

загрузка...