A+ A A-

Твір на тему "Похід в музей"

Одного разу мама вирішила відвезти нас з сестрою в обласний музей. Це було ціле подорож для нас і справжнє родинне свято. Так цікаво було ходити по новим місцевостям, розглядати різні монументи по дорозі в музей. Спочатку ми відвідали старий планетарій, де було все таким загадковим і незвичайним. Нам показували різні планети і сузір'я. Загалом, залишилося багато позитивних вражень. Потім ми попрямували в картинну галерею, де як раз проходили виставки картин місцевих художників. Вони були дуже гарні і справили дуже хороше враження.

 І ось, настав час відвідати краєзнавчий музей. Це була триповерхова будівля. У холі нас зустрів гід, і почалася екскурсія. На першому поверсі були розташовані експонати тварин, які водяться в нашому краї. Ми бачили величезні опудала корови і свині. Вони були величезні і схожі на живі. Це трохи хвилювало, оскільки таких величезних опудал раніше ми не бачили. В сусідньому залі були розташовані вітрини, за якими розташувався рослинний світ, зібраний у наших околицях. Було дуже цікаво бачити траву, по якій ми тупцюємо кожен день.

 На другому поверсі ми виявили експонати стародавніх людей, які жили на наших землях. Нам показували різноманітні знаряддя праці і предмети побуту, якими вони користувалися. Ми намагалися зрозуміти як саме люди обробляли землю, користувалися предметами того часу. Все було таким цікавим і незвичним, що викликало масу вражень. Мені колись вдалося знайти осколок від розбитого глиняного тарілки. На ньому був намальований вручну орнамент, який хотілося розглянути повністю. І ось саме в музеї мені вдалося побачити подібну кухонне начиння і розібратися, нарешті, як вона виглядала. Крім цього ми бачили прототипи нашого садового обладнання. Нам розповідали, як його використовували і в яких випадках.

 Тепер настала черга третього поверху. Тут було не менш цікаво, оскільки нам демонстрували збори реліквій з часів Другої світової війни. Ми побачили різноманітні документи, книги, а так само там були однострої і зброя. Від усіх цих предметів віяло чимось незрозумілим, відразу ж у голові малювалися картини військових дій. Ми розуміли, що багато речей були втрачені під час бойових дій, а їх господарі напевно загинули. Від цього ставало дуже страшно.

 Коли ми вийшли з музею, то ще довго не припиняли обговорювати побачене і вирішили, що треба буде ще коли-небудь сюди приїхати.

загрузка...