A+ A A-

Твір на тему "Лист другові"

Привіт, дорогий друг Максим. Я отримав твого листа, дякую за цікаву історію твого вихідного дня. Мені дуже сподобалися твої пригоди. Ти мало розповів про своєї нової подружки Софії, мені хотілося б дізнатися більше.

 Сьогодні я напишу тобі про нашу подорож разом з батьками. У нас був сімейний рада і абсолютно спонтанно ми вирішили, що хочемо відпочити біля моря.

Збирається наша сім'я дуже швидко і ось уже вночі ми вирушили в подорож. Машиною вирішили не їхати, а купили квитки на поїзд. Я ще ніколи не подорожував на ньому. Мені сподобався стукіт коліс, який так заколисує, і смачний чай провідників.

 Приїхавши на море нас зустрічав господар будинку, де ми будемо жити. З ним ми познайомилися через інтернет. Машиною ми доїхали до кінцевого пункту. Оселилися ми недалеко від центру міста в спокійному і тихому місці. Ми не хотіли жити там, де багато людей і дуже шумно.

Двір виявився дуже красивим. Невелика пісочниця, дитячі гойдалки і навіть альтанка з іграшками. А ще господар побудував кімнату з дуже красивого дерева з величезним каміном. В ній можна готувати шашлик в дощову погоду.

 І ось, нарешті ми прийшли до моря. Воно зустріло нас вітром і величезними хвилями. Але навіть у таку погоду воно було прекрасним. Величезні хвилі накривали піщаний пляж і з силою вдарялися об землю. Шум морської хвилі просто незабутній. Ми з захопленням кинулися купатися. Звичайно ж, не відходили від батьків, адже штормове море дуже небезпечне.

 На наступний день на морі виявився повний штиль. Так, як ми прийшли рано вранці, на пляжі ще нікого не було. Було дуже дивно бачити спокійну воду після бурхливого вчорашнього моря. Чайки ходили по березі в пошуках риби, викинутої. В цей день ми багато плавали, адже море було спокійним. А як багато черепашок на пляжі. Я зібрав для тебе величезна кількість.

 В цю подорож ми побували в дельфінарії. Мені дуже сподобалося, хоч я вже не перший раз. Дельфіни показували нам справжнє шоу. Вони такі милі і дуже розумні. Мені пощастило поплавати з ними в одному басейні, і, звичайно, я загадав бажання, доторкнувшись до цього чудового тварини.

Мені б хотілося, дорогий Максим, щоб ти був зі мною в моєму подорожі. Обов'язково попроси своїх батьків побувати біля моря. Це незабутні враження. У нього неможливо не закохатися. Воно назавжди залишиться у тебе в душі.

 Пиши, чи буваєте ви на природі? Чим займаєтеся сім'єю? Куди ходите разом?

Твій друг Денис.

загрузка...