A+ A A-

Твір на тему "Моє улюблене свято (Новий рік)"

Скоро настане зима. Це час канікул, свят та подарунків. Взимку ми з сім'єю відзначаємо багато свят, серед них – Різдво, старий новий рік, хрещення, дні народження, і наш улюблене свято – Новий рік. Коду я була маленькою, мені більше подобалося святкувати день народження. З часом чарівна новорічна атмосфера полонила, надихнула мене, як і всіх навколо.

 Кожна людина готується до новорічних свят - ці загальні приємні клопоти роблять нас веселими, радісними і найщасливішими. Новий рік став особливим для мене. Навіть якщо в грудні за вікнами ще немає снігу і морозу, я все одно вірю, що ось-ось випаде білий пухнастий сніг, а мороз розмалює вікна прекрасними розписними вензелями.

Готується до новорічного чарівництва, ми починаємо, десь за місяць до свята: купуємо нові іграшки, вибираємо дощик, серпантин і робимо прикраси для ялинки своїми руками. Також важливим є святковий стіл і святкове меню. Ми з сім'єю завжди говоримо, що будемо готувати, враховуючи побажання кожного.

Мені подобається прикрашати ялинку, дуже важко уявити новорічні свята без цієї красуні. На Новий рік неймовірно приємно не тільки отримувати подарунки, але і дарувати їх друзям і рідним. Вибір подарунків для близьких - це приємний і тривалий процес, адже це ті люди, для яких ти завжди хочеш підібрати найкраще і необхідне.

 А ще новорічні свята - це завжди чудовий привід відвідати бабусь, дідусів, хресних і інших родичів, кого давно не бачив, погостювати. Коли нарешті приходить наш чарівний свято, я вірю, що моє найзаповітніше бажання, загадане під бій курантів, обов'язково збудеться.

Ялинка, подарунки, веселий сміх, блискучі яскраві вогники – все це робить новорічні свята найпрекраснішими і незабутніми для всіх.

загрузка...