A+ A A-

Твір на тему "Літо у бабусі"

З приходом літніх канікул у міських дворах помітно порожніє. Вся справа в тому, що дітвора хто роз'їжджається в табір, хто до рідних. Мені дуже пощастило, так як моя бабуся живе в селі, і я на все літо вирушаю до неї.

Мені дуже подобається в селі. Там свіже повітря, ліс, річка. У бабусі просторий, великий будинок. У мене там є своя світла і дуже затишна кімнатка. В дідуся є гараж, і я з радістю допомагаю йому щось майструвати. Ми з дідусем заготовляємо сіно на зиму.

 А ще на літо в ту ж село приїжджає багато хлопців, трохи старше і трохи молодший за мене. Так що компанія у мене завжди знаходиться. Разом ми ходимо в ліс за грибами, ягодами. У сильну спеку бігаємо всі дружно на річку. Граємо в м'яч, бадмінтон, прядки та інші ігри. Ще нам довіряють пасти худобу.

 Ну і бабусі я звичайно теж допомагаю по господарству. Іноді на городі щось поллю, іноді в саду допомагаю зібрати смородину, малину. За це бабуся завжди балує мене чимось смачненьким. Але самим улюбленим ласощами для мене є бабусині пиріжки. Вони у неї виходять просто неповторні. І зовсім неважливо будуть вони з сиром або з капустою, з м'ясом або з картоплею, з яблуками чи з вишнею все одно краще і смачніше нічого немає.

 Трапляється, що до нас в гості на кілька днів вдається вирватися мамі з татом, і тоді відчувається справжнє свято. Вся родина збирається за великим столом. Бабуся готує святковий обід, дорослі розповідають про свої перемоги, досягнення, діляться проблемами, дають один одному поради, а я часто спостерігаю за ними і радію, що у мене така дружня і хороша сім'я.

Якщо випадає нагода, то ми з татом і дідусем ходимо на риболовлю. Інколи мені щастить і вдається зловити багато риби, за це я купаюся в похвалі і відчуваю себе справжнім годувальником.

 Так день за днем проходять мої канікули. А коли настає момент прощання я, звичайно ж, засмучуюсь, що треба повертатися в місто, але відразу ж налаштовую себе на те, що навчальний рік дуже скоро закінчиться, і я знову приїду до улюблених бабусі і дідуся.

загрузка...