A+ A A-

Твір на тему "Ким я хочу стати в майбутньому"

Кожна дитина постійно чує від дорослих один і той же питання: "Ким ти хочеш стати в майбутньому?" І це зовсім не дивно. Дорослі розуміють, що саме від обраного шляху буде залежати майбутнє дитини. Але як зробити цей не легкий вибір?

 Насамперед варто задуматися і розібратися в самому собі: що тобі по душі робити, яка справа приносить задоволення? Це дуже важливо, адже обраним справою доведеться займатися все життя! Професія повинна бути приємною і зрозумілою.

Вона буде приносити тобі дохід і від твоєї успішності буде залежати добробут твоєї родини. Посудіть самі, якщо людині неприємна робота, чи він зможе побудувати успішну кар'єру і досягти високого рівня заробітку? Думаю, що ні. Дуже важко ходити на нудну і не цікаву роботу. Це буде дратувати і виводити з себе. Інша справа - улюблена робота! Кожен день приходячи на робоче місце, ти відчуваєш свою значущість і корисність. Кожне завдання піднімає тобі настрій і, як результат, у тебе з'являються нові ідеї, пропозиції, проекти. І ось ти - незамінний працівник!

 Але необхідно розглянути і інший аспект - затребуваність професії та її оплата. Крім любові й інтересу до роботи, необхідно вибирати прибутковість. Наприклад, ви любите космічну тему і мрієте стати космонавтом. Однак який шанс у вас влаштуватися на роботу? Скільки країні необхідно таких фахівців? Та й чи потрібні вони зараз? Сьогодні космічна тема вже не актуальна і необхідних фахівців можна на пальцях порахувати.

 Як же потрапити в потрібне русло? Як поєднати ці вимоги в одному виборі? Це дійсно складно. Дане питання стає причиною того, що багато людей працюють не за покликанням, відвідують ненависні інстанції, втрачають смак життя. Думаю, що багато хто з вас зустрічали непривітного продавця, похмурого працівника компанії, злого двірника, грубого доктора. Цей список можна продовжувати довго. Люди потрапляють не в те русло і пливуть проти течії. Однак хіба такого чекають діти від свого майбутнього?!

 Зазвичай при виборі професії на допомогу приходять батьки. Вони здатні по-дорослому проаналізувати ситуацію і підказати вам кращі варіанти. Особисто мені хочеться вирощувати рослини. Однак необхідно добре продумати місце для навчання та профіль роботи. Я хочу побудувати кар'єру в цьому цікавому для мене справі. Чи вийде? Побачимо пізніше, коли я виросту. А поки у мене є ще маса часу для роздумів.

загрузка...