A+ A A-

Твір на тему "Щасливий день"

Я розповім сьогодні про мій найщасливіший день. Але, йому передували такі події. Одним сонячним днем на площі мого міста один відомий дитячий клуб проводив лотерею з цінним призом. Приз був таємничим подарунком, про який ніхто не здогадувався, і перебував у величезній коробці з червоним бантом.

 Перед лотереєю було цікаве подання з клоунами, акробатами і захоплюючими номерами. Ми купили квитки і з нетерпінням чекали розіграшу. І ось, нарешті, завертівся лотерейний барабан і стали називати цифри. І тут називають переможця, а це виявився мій номер.

Я був такий щасливий! Призом виявився сертифікат на зйомку дитячих розважальних передач у відомої кіностудії.

 Однією з умов перед зйомкою, було відвідування уроків акторської майстерності. Відомі актори показували правильність розучування діалогів, гру міміки і жестів, роботу з камерою і мікрофонами. Для мене всі знання були новими, тому я із задоволенням вивчав все. Було спочатку трохи боязно яскравого світла і окрики режисера, але поступово я почав звикати до захоплюючого заняття.

 На наступний день нам розподілили ролі і дали вчити репліки. Вивчити свої слова було легко, але правильно відрепетирувати, було складним завданням. Кожен помах руки, рух очей, посмішка – це ціле мистецтво. Вдосталь потренувавшись нас відправили додому відпочити, щоб почати зйомки з новими силами.

У день зйомок всі були гарно одягнені, з нами працювали гримери, режисери, постановники, оператори. На знімальному майданчику було дуже багато людей. Цілий день ми витратили на зйомки, всі діти дуже втомилися, але ми сподівалися на цікаві сюжети.

 І ось настав день кінопрем'єри. Вона відбудеться у величезному кінотеатрі. Всі діти-актори були в дуже гарних костюмах, дівчата із зачісками. Ми по черзі проходили по червоній доріжці, як справжні кінозірки. Батьки дуже мною пишалися. Все було так цікаво. Потім всі гості в кінозалі дивилися зняті ролики. Були такі смішні моменти.

А після перегляду нас нагороджували дипломами та подарунками. Виступали відомі телеведучі та брали у нас інтерв'ю. У холі стояв величезний стенд з нашими фотографіями зі зйомок. Ми там такі смішні.

 Після цих цікавих пригод я обзавівся багатьма друзями, і ми тепер дружимо і відвідуємо уроки акторської майстерності разом. Ось так визначаються життєві інтереси, випадковим лотерейним квитком в найщасливіший день мого життя.

загрузка...