A+ A A-

Твір на тему "Природа квітня"

Настав самий мій улюблений весняний місяць – це квітень. Мені здається, що саме він найкращий з усіх місяців року. Може багато хто зі мною не погодяться, але я обов'язково доведу свою правоту.

 Рано вранці, коли вся природа ще спить, спробуйте вийти на вулицю. Вдихніть цей незабутній аромат. Повітря чисте і свіже, а запах у нього особливий. Здається, що природа завмерла перед пробудженням. І ось годинник невблаганно переводять стрілки і раптом...Ви чуєте? Це співають весняні птахи. Їх спів змушує навколишній світ прокинутися від нічного забуття і подарувати собі новий день.

Природа починає прокидатися. На травинках з'явилися крапельки роси. Вони дуже красиві. Їх обов'язково потрібно побачити і помилуватися. Кожна крапелька, як кришталева горошина. Сонячні промені переливаються в ній різнобарвною веселкою.

В квітні місяці цвітуть абрикоси. Все навколо покривається білосніжною красою, але це не сніг, а ароматні квіти, які подобаються всім навколо. Прекрасні картини зберігаються в пам'яті надовго. Красиво виглядають такі дерева, коли колір починає опадати. Навіть від легкого подиху вітру пелюстки відносить далеко-далеко, а земля навкруги вкривається білим покривалом. Обов'язково сфотографуйте у ці моменти. Лише фото зможе зберегти чудові спогади на папері.

 Вже в цьому місяці розпускаються багато квіти. Як красиво виглядають ранні нарциси. Їх жовті голівки завжди повертаються до сонця. На високих стебельцях красиві квіти. І аромат у них чудовий. Починають розпускатися і перші тюльпани. Клумби з такими квітами допомагають людям порадіти дня і відволіктися від рутини і проблем.

Температура повітря вже приємна тілу, але вранці все одно відчувається прохолода. Зате вдень сонце гріє дуже яскраво, і деякі люди гуляють навіть у футболках, забувши про куртках і кофтах.

 Обов'язково потрібно сподобатися до дерев. Ще тиждень тому вони були з голими гілками і з набряклими нирками. Але пройшло зовсім небагато часу і з'явилися перші листочки. Хоч вони ще маленькі, але з кожним днем стають все більше. Не встигнеш озирнутися, як дерева будуть всі в зеленому вбранні. Красива береза зі своїми сережками, каштан радує швидким зростанням листя, клен ще спить, але скоро прокинеться і він.

Кожен день приносить приємні сюрпризи та цікаві моменти. Варто лише трохи відволіктися від проблем і поглянути на природу з іншого боку. Відкриється багато цікавого і незвіданого.

загрузка...