A+ A A-

Твір на тему "Мій найкращий друг"

У кожної людини є багато друзів і приятелів. Але найкращий друг може бути лише один. Ось у мене є найкращий друг, його звати Андрій. Ми живемо з ним в одному дворі і ходимо в один клас. У нас багато спільного, ще з самого дитинства наші мами дружили і всі гуртки та дитячий садок ми відвідували разом. І коли настав час іти до школи батьки віддали нас у один клас.

 Андрій невисокого зросту, у нього карі очі і русяве волосся. Разом ми граємо у футбол і баскетбол. Їздимо на велосипедах на річку і ловимо там рибу.

Коли мої батьки їдуть на пікнік, то ми беремо з собою Андрія, і навпаки. Ще мій друг приходить до мене грати в комп'ютерні ігри і сидіти в Інтернеті.

 Андрій добрий і веселий хлопчик, він завжди бадьорий і в хорошому настрої. Своїми жартами він вміє підняти настрій мені і іншим своїм товаришам. У Андрюхи добре виходить розповідати анекдоти і смішні історії. Ще Андрій добре вихований і чемний: у громадському транспорті завжди поступиться місцем літнім людям. З теплом і турботою ставиться до рідних. Коли у нього захворіла бабуся, Люда всі літні канікули провів, доглядаючи за нею.

 У класі Андрій теж лідер він справедливий і завжди захищає слабких і звичайно ж дівчаток. Він відмінник у навчанні і з радістю допомагає і мені з уроками. Андрій дуже активний і завжди бере участь в різних змаганнях так і на шкільних олімпіадах.

 Я дуже гордий і щасливий, що в мене є такий справжній друг! Мені з ним дуже цікаво і весело. Ми ніколи не сумуємо. Навіть коли мені погано і сумно, він може підняти настрій і зарядити позитивом. Ми завжди готові допомогти і допомагаємо один одному в біді. Його ніколи не треба ні про що просити. Мій друг завжди помітить і прийде на допомогу. Він допомагає мені зі шкільними предметами, відвідує коли я хворію. Ми ділимося своїми секретами і переживаннями. Я намагаюся все робити, для збереження нашої дружби.

 Я щасливий, що у мене є такий чудовий друг, як Андрій і дуже ціную його дружбою. Найкращий друг для мене це людина яка допоможе мені завжди підтримає у будь-яку хвилину підкаже і допоможе. Це як рідний братик, який ніколи не обдурить і не зрадить. Буде добрим і чуйним, доброзичливим і чесним. Який заступиться за мене і буде стояти горою. Ось таку людину я вважаю кращим другом. І я дуже щасливий, що в мене є така людина.

загрузка...