A+ A A-

Твір на тему "Мій день народження"

Ось і настав довгоочікуваний день кожного дитини. Сьогодні мій день народження. Цей день найкращий і самий чудовий для мене. З усіх свят саме цей найкращий.

Я народився першого січня, в перший день нового року. У нас завжди поєднуються два свята в єдине ціле. Мама згадує, як народила мене в новорічну ніч, вона каже, що я найдорожчий для неї подарунок. Тоді на вулиці йшов сніг, і всі люди раділи новому році.

 В цьому році мені виповнюється десять років, і батьки підготували сюрприз. Вранці я прокинувся і зустрів день повний пригод. Кімнату за ніч прикрасили повітряними кульками та гірляндами, а на підлозі сидів мій подарунок – маленький щеня. Я про нього мріяв дуже давно! Він такий забавний і милий, ми назвали його Дружок.

 Цілий день я приймав телефонні привітання від родичів і друзів, але головний сюрприз чекав мене ввечері. Мої близькі готували його цілий місяць. Ввечері ми вирушили в дитячий клуб, де мене вже чекали мої друзі. Вони подарували мені найрізноманітніші подарунки: конструктори, цікаві настільні ігри, книги, розвиваючі набори й машину на пульті управління. Всі подарунки мені дуже сподобалися і порадували.

 Далі слідувала розважальна програма, де були присутні аніматори з мультфільмів. Це було дуже весело. Різноманітні ігри та танці, неймовірні конкурси, словесні естафети – все це веселило нашу дружну компанію. Герої були дуже смішні і розважали нас просто відмінно.

 Далі в подарунок імениннику йшло шоу мильних бульбашок. Це було дуже захоплююче і цікаво. Всім сподобалося, як з такого матеріалу може вийти цікаве заняття. Пухирці були маленькі, великі, довгі, також будували ціле місто з них. Така краса навіть моїх батьків здивувала. Потім кожну дитину ставили на спеціальну підставку, вуаля, і він опинявся в мильному тунелі. Це так чудово. Навіть тато мій опинився в такому міхурі. Він дуже радів, що йому дозволили там постояти.

 Коронним номером був торт. Він був зроблений на замовлення з моїм ім'ям і фігурками мультяшних героїв. Усім він сподобався. Я задував свічки, загадав бажання, для мене співали пісні. Потім ми всі разом пробували цей шедевр.

Після такого свята на пам'ять залишилося дуже багато фотографій і приємних спогадів. Я дуже вдячний батькам, що вони створили свято з моїми близькими друзями. Цей день я запам'ятаю на все життя.

загрузка...