A+ A A-

Твір на тему "Мій вільний час"

Сьогоднішні учні мають мало вільного часу. Але я намагаюся такий час провести з величезною користю. Адже не завжди вдається знайти час для відпочинку, а для корисної справи кілька хвилин можна знайти завжди.

По-перше, я обов'язково допомагаю мамі в прибиранні будинку. Це важка праця для жінок. В мої обов'язки входить прибрати у своїй кімнаті, пропилососити весь будинок і витирати пил. Домашня робота дуже виснажлива і мені дуже шкода свою маму, що їй доводиться займатися прибиранням.

 Ще у мене є собака і мені доводиться виводити її на прогулянки. В цій справі не може бути пропусків, адже собака як людина. Вона дуже любить гратися в листі, бігати за палицею і грати з м'ячиком. Ми з татом вчимо її командам, але поки не дуже виходить.

 У вільний час я відвідую гурток танців і футбольні тренування. Ці заняття займають весь мій вільний час. Обидва мої заняття є коханими, адже кожна з них приносить певну користь. Завдяки танцювального гуртка я добре рухаюся, пластичний, відчуваю музику, мене люблять дівчата. Танці дарують мені впевненість у собі. Багато хороших моментів запам'яталося мені з танцювальної життя. Футбол дав мені спортивне тіло. Я добре бігаю і забиваю багато голів. Ми їздимо на змагання навіть в інші міста. У нас дуже красива футбольна форма і багато м'ячів. Ми вигравали різні медалі та кубки.

Ще я знаходжу час для індивідуальних уроків англійської мови. Мені не завжди хочеться йти на такі уроки, але я розумію, як важливий англійська мова в житті сучасної людини. Вміння спілкуватися в іноземних державах допоможе освоїти потрібні знання або знайти хорошу роботу. Викладач англійської приїхала до нас з Англії і прекрасно говорить на трьох мовах. Заняття у неї дуже цікаві, але віднімають багато вільного часу.

 У мене є одна мрія, яку я хочу здійснити найближчим часом. Мені необхідно виділити місце в своєму щільному графіку, щоб навчитися грати на гітарі. Це прекрасне заняття. Мені дуже подобається гітарна музика. Я розумію, що спочатку буде важко, але я впораюся, адже мрії можна досягти лише наполегливою працею. Батьки пообіцяли подарувати мені гітару, свою власну, яку я сам виберу. Я дуже чекаю цього моменту.

Дуже часто після всіх моїх занять вільного часу немає, але коли воно знаходиться, я прогулююся зі своїми друзями, читаю книги, малюю і граю в комп'ютерні ігри.

загрузка...