A+ A A-

Твір на тему "Улюблена погода"

Є такі всім відомі слова: «У природи немає поганої погоди». І це вірно. Кожна хвилина нашого з вами життя невідривно пов'язана з погодними умовами. Людина не в силах змінити погоду, стихія природи непідвладна йому. Яка ж погода подобається саме мені? Що ближче моєї душі?

 Я прокинулася. І перший мій погляд спрямований у вікно. Що там сьогодні? Похмуро чи ясно? Холодно чи тепло? Я шльопаю босими ногами і дивлюся на термометр - бррр, холодно! З самого ранку сьогодні небо затягнуте чорними хмарами, туман, паморозь. Я люблю таку погоду, сіру, непривабливу.

Коли на вулиці так неприємно, будинки тепло і цікаво дивитися у вікно. В такий день на душі тепло і затишно. Я думаю погода важлива не тільки для природи, врожаю, але і для настрою людини. Тому люди приділяють багато уваги прогнозами погоди і вірять у різні народні прикмети про погоду. Я в прикмети не вірю, але прогноз дивлюся кожен день. Ось і сьогодні, виходячи з дому я беру з собою парасольку. Він у мене такий великий і яскравий! Навіть коли йде дощ, він мене веселить.

 Виходжу на вулицю. Темні хмари закрили яскраво-блакитне небо. Втер зриває головні убори і листя на деревах. Холодно. Мерзлякувато. Осінь. Ну ось з неба зриваються перші краплі дощу. Спочатку вони поодинокі й дрібні, потім крапель стає все більше і більше. І ось це вже справжній осінній дощ. День сірий, жовті кленові листки плавають в калюжах. А мені добре, я під моїм улюбленим парасолькою дивлюся на калюжі. Як від кожної крапельки на воді розходяться красиві кола. Навіть малюки з задоволенням побрали свій барвисті парасольки, одягли гумові чобітки і веселяться під проливним дощем. Значить не тільки я люблю таку погоду. Але мені не подобаються гроза і вітер, мені по душі коли спокійний дощ тихо, спокійно шелестить по даху і листю.

Але ось східний вітер погнав холодні хмари далі. Нарешті виглянуло сонечко, тепле і ласкаве. Хоч дощ і подобається, але сонце теж приносить яскраве і веселе настрій, радує око. Так що, як не кажи, а кожна погода благодать і слова «у природи немає поганої погоди» все так само актуальні.

загрузка...