A+ A A-

Твір на тему "Як я проводжу вільний час"

Чим я люблю займатися у вільний час? У мене все розписано похвилинно, мене до цього привчила моя мама. Багато хто у дворі після школи цілими днями бігає по вулиці, я завжди їм дивувався, адже якщо проводити більшу частину свого життя не займаючись нічим корисним, то і виростеш вуличним дитиною. Мій день розписаний зовсім по іншому.

 Прийшовши зі школи першим ділом я обідаю і роблю домашнє завдання. Я вважаю, що це потрібно робити відразу, поки я налаштований ще на навчання. Потім я ходжу на додаткові завдання з англійської мови.

Вчитися мені подобається, тому мені легко дається і сидіти на додаткових завданнях мені дуже подобається. Відразу після англійської мови я йду в басейн, там я проводжу по півтори години. Плавати мені дуже подобається, в майбутньому я планую стати спортсменом. Часто їжджу на змагання, займаю перші та другі місця. Мені не страшна будь-яка погода, лише б не пропустити заняття. Після плавання я вже можу пограти зі своїми друзями у дворі. А вечорами ще люблю посидіти за комп'ютером і пограти в комп'ютерні ігри. Ось такі у мене будні кожен день.

 А от вихідні у мене вже більш насичені. Кожні вихідні ми їздимо в село до бабусі. Там я відпочиваю вже на повну силу. Влітку плаваю на річці, загоряю, а взимку спускаємося з гори, ходимо на ковзанку. Ну і звичайно я завжди допомагаю бабусі і дідуся. Вдень допоможу нагодувати качок, кроликів. З дідусем ходимо косити корові. Так само коли садимо або копаємо картоплю я теж приймаю в цьому участь. Вечорами у мене є моє персональне завдання, це ходити зустрічати корову з пасовища.

 Я вважаю, що я добре проводжу свій вільний час, а головне що правильно. Так мої батьки навчали мене, так їх вчили мої бабусі і дідусі і так я буду вчити своїх дітей. Я не хочу бути вуличним дитиною який крім поганих слів ні чого не знає. Я хочу бути як мій тато, він домігся в житті багато і все з-за того, що в дитинстві з розумом розподіляв вільний час.

загрузка...