A+ A A-

Твір на тему "Як я була в цирку"

Чим же зайнятися дітей на зимових канікулах? Чим порадувати себе і підняти настрій. Я люблю грати в зимові ігри, кататися на санках і лижах, грати в сніжки. Але буває мороз такий великий, що на канікулах неможливо грати на вулиці. Тоді мої батьки везуть мене на циркову виставу.

Кожна дитина обожнює цирк і я не виняток. Яскраві вогні рампи, захоплені овації, прекрасне проведення часу. Сьогодні ми приїхали рано, люди стояли в холі. Хто купував солодку вату, хто фотографувався з веселими собачками.

Коли нас пустили займати свої місця, то ми опинилися в хорошому секторі. З цих місць відкривався чудовий огляд арени. Представлення розпочалося з карнавалу, де артисти показували свої танці в дуже гарних костюмах. Це було так чудово! Яскраві тканини майоріли навколо них, блищав кожен шматочок одягу. Потім виступали клоуни. Вони були дуже смішні. Від їхніх веселих номерів сміявся весь зал. У них були яскраві червоні носи і яскраво-руде волосся. Мені навіть пощастило вийти на арену і зіграти з ними в гру. Тато навіть мене сфотографував. Це мить я запам'ятаю на все життя.

 Потім виступали повітряні акробати, жонглери, гімнасти, фокусники. Їх номери були дуже гармонійні і цікаві. Кожен артист по-своєму намагався, і дуже чудово будували свої номери.

 В антракт ми купували солодощі, фотографувалися з мавпочкою. Другий акт був дуже захоплюючий. Тут виступали африканські тварини: леви, тигри і слони. Арену обтягнули спеціальною сіткою для безпеки глядачів. Спочатку виступали леви і тигри з знаменитим дресирувальником. Вони показували свою майстерність: ходили на спеціальних підставках, катали кулі, стрибали. І був показаний смертельний номер: дресирувальник запихав голову в пащу леву. Це було дуже страшно за людину, раптом лев його з'їв.

 Наступними виступали слони. Вони мені дуже сподобалися. Такі величезні тварини, але дуже добрі. Я не уявляю, як їх можна було приручити? Вони теж показували цікаві номери і навіть танцювали! Всі глядачі просто захоплювалися ними. Тварин фотографувати не дозволяли, виявляється, вони бояться фотоспалахів. Після вистави я навіть сфотографувалася на слоні.

Я в цирку не перший раз, але кожен раз захоплююся прекрасним поданням. Скільки б я туди не ходила, я обов'язково буду радіти кожному номеру. Це чудові моменти!

загрузка...