A+ A A-

Твір на тему: Моя улюблена іграшка

Зараз чого тільки немає в магазинах, в тому числі і іграшок - дуже великий вибір різноманітних і красивих. Різні фірми, моделі, кольори - все це не може не залучати кожної дитини. Хоч я вже ходжу в школу, але з іграшками ще ніяк не можу розпрощатися. З кожним роком у мене змінювалася улюблена іграшка. Спочатку це була собачка з якою я весь час спав і нікуди без неї не ходив, яка допомогла мені пережити адаптацію в дитячому садку.

Пізніше я полюбив фігурки з мультфільму "фиксики" і грав з ними в рольові ігри. Цей мультфільм ми досі дивимося всією родиною, він дуже цікавий і повчальний, я з нього дуже багато чого дізнався, що навіть мені стало в нагоді в школі.

Але зараз мені 8 років і я граю більш дорослими іграшками - це і машинки на радіокеруванні, інтелектуальні ігри (дуже люблю нарди і гри в карти). А найбільше мені подобається будувати з конструктора - він і є зараз моєю улюбленою іграшкою. Це дуже цікаве і захоплююче заняття, до того ж дуже добре розвиває пам'ять і можна втілити будь-яку фантазію в реальність.

 Я віддаю перевагу дрібний конструктор "лего", з них дійсно можна побудувати що завгодно і ще потім довго грати і ці ігри не набридають. Ми збираємося з друзями і будуємо пожежну станцію або поліцейський відділок, а потім придумуємо гру розподіляючи кожному роль. А ще зараз ми граємо трансформерами з конструктора, які ми беремо з собою навіть в школу і граємо на перервах.

 Кожна людина все одно в душі дитина та іграшки він змінює за своїм віком, і я вважаю, що не треба нам поспішати дорослішати, а потрібно жити сьогоденням. І я ціную своє дитинство, а ще я помітив як воно швидко проходить. Це не може не засмучувати, і те, що я вже школяр не означає, що я не дитина. Дитина! І я хочу грати іграшками і веселиться, а найголовніше бути щасливим і для цього я будую свої мрії з конструктора і сподіваюся їх втілити в реальність. А поки це моя маленька гра з великими надіями на майбутнє.

загрузка...