A+ A A-

Твір на тему: Життя міста і села

В селах люди живуть в дерев'яних будинках. Їх вони топлять дровами, які добувають в лісі. Працюють люди на полях і фермах, де вирощують худобу, поросят, курей, овець. Вони дають м'ясо, шерсть, молоко. На полях вирощують зерно, з нього роблять корм і борошна, щоб пекти хліб. З молока роблять сметану, сир, масло. З вовни вівці роблять шерсть, щоб в'язати рукавиці і шкарпетки.

Поросята дають м'ясо. Люди садять городи, де вирощують овочі, містять сади, де ростуть фрукти. В селах є річки, де ловлять рибу, в лісах збирають гриби та ягоди.

 У містах люди живуть у багатоповерхових будинках, в них тепло і не треба топити піч. Там будинки опалюють спеціальні котельні. Працюють люди на фабриках і заводах, які виробляють продукти харчування, речі, техніку. З м'яса роблять ковбасу, з вовни вівці шиють теплі речі, з ягід і фруктів повидло та джеми, з лісу будматеріали, які потім йдуть на будівництво будинків і будівель. Потім все це продають у магазинах і поставляють в села. Там немає таких фабрик і заводів які все це роблять. З села люди їдуть в місто навчається у навчальних закладах, щоб отримати професію і працювати потім в банках і магазинах. Або повертаються в село і працюють там агрономом або ветеринаром.

 Життя міста і села дуже взаємопов'язана, як місто потрібен селу, так і село потрібно місту. Якщо не буде сіл, місту ніде буде брати ліс, м'ясо, фрукти, овочі. Ніде буде брати зерно для того, щоб пекти хліб. А якщо немає, то не буде фабрик і заводів, щоб це все переробляти і виробляти продукцію. Людям ніде буде вчитися, працювати. Також у місті знаходяться лікарні, де лікують людей хороші лікарі. Знову ж таки в місті дуже забруднене повітря від фабрик та заводів, від автомобілів, яких у місті дуже багато. Люди дихають вихлопними газами, що дуже шкідливо для здоров'я. У селах же такого немає, там багато лісу і дуже чисте повітря. Саме тому в селі жити набагато краще. Але якщо всі поїдуть жити в село, то в місті нікому буде працювати, щоб забезпечити народ технікою, одягом, продуктами. Ось саме тому все так взаємопов'язане.

загрузка...