A+ A A-

Шкільні твори для 2-11 класу

Для чого потрібно читати книги (твір-міркування)

Для багатьох людей читання – найкращий вид відпочинку, який розслаблює і заспокоює. Від захоплюючої книги неможливо відірватися, поки не прочитаєш її «від кірки до кірки».

Читання розвиває уяву і фантазію. Світ книг – прекрасний і дивний. За кожною обкладинкою ховається неповторна історія – зі своїми героями, подіями і атмосферою. Читаючи книги, ми занурюємося в цей світ, радіємо або сумуємо разом з персонажами, співчуваємо їм або висловлюємо своє засудження.

Читання розвиває посидючість і вміння самостійно знаходити інформацію, виділяти з неї головне.

Подробнее...

Твір-роздум на тему «Мій дім – моя фортеця»

Мій будинок – моя фортеця. Це правда! Він не має товстих стін і веж. Але в ньому живе моя маленька і дружна сім'я. Мій дім – це проста квартира з вікнами. Від того, що моя мама завжди жартує, а тато їй підігрує, стіни нашої квартири завжди наповнюються світлом і теплом.

У мене є старша сестра. Ми не завжди з нею порозумілися, але я все одно сумую по сміху сестри. Після школи мені хочеться бігти додому по сходах під'їзду.

Подробнее...

Твір на тему: Моя школа (мій клас)

Моя школа-це мій другий дім. Там у мене є дуже багато знайомих і друзів, і найкращий класний керівник. У нас дуже дружний клас, всі однокласники в будь-який момент допомагають один одному і завжди стоять горою, і моя класна керівниця теж не дивлячись ні на що завжди допоможе, хоча їй багато чого не можна казати, підтримає коли щось трапитися і вислухає.

 У кухаря їдальні нас завжди пригощають, мене і моїх однокласників, вони ніколи не грублять і не кричать на різні класи,

Подробнее...

Твір на тему "Мій вільний час"

Сьогоднішні учні мають мало вільного часу. Але я намагаюся такий час провести з величезною користю. Адже не завжди вдається знайти час для відпочинку, а для корисної справи кілька хвилин можна знайти завжди.

По-перше, я обов'язково допомагаю мамі в прибиранні будинку. Це важка праця для жінок. В мої обов'язки входить прибрати у своїй кімнаті, пропилососити весь будинок і витирати пил. Домашня робота дуже виснажлива і мені дуже шкода свою маму, що їй доводиться займатися прибиранням.

Подробнее...

Твір на тему "Мій найкращий друг"

У кожної людини є багато друзів і приятелів. Але найкращий друг може бути лише один. Ось у мене є найкращий друг, його звати Андрій. Ми живемо з ним в одному дворі і ходимо в один клас. У нас багато спільного, ще з самого дитинства наші мами дружили і всі гуртки та дитячий садок ми відвідували разом. І коли настав час іти до школи батьки віддали нас у один клас.

 Андрій невисокого зросту, у нього карі очі і русяве волосся. Разом ми граємо у футбол і баскетбол. Їздимо на велосипедах на річку і ловимо там рибу.

Подробнее...

Твір на тему "Лист подрузі"

Привіт, шановна Іра!

Ми з тобою так давно не бачилися. Мені дуже шкода, що ти поїхала. З тобою було дуже весело і цікаво грати. Тепер мені цього однозначно не вистачає. А пам'ятаєш, як ми базікали по дорозі в школу? Скільки було прикольних тем для обговорення, зараз це вже не так.

 Хочу розповісти трохи про себе. На літніх канікулах ми всією сім'єю їздили в село до бабусі і дідуся. Там було весело, адже поле для уяви дитини в селі дуже велике. Разом з сестрою ми придумували всілякі ігри та розваги. Крім того нас вчили полоти траву і годувати кроликів.

Подробнее...

"Птахи - наші друзі" - твір

Всі ми знаємо, що птахи – це наші друзі і помічники. Вони приносять чималу користь садівникам і городникам. Завдяки птахам вдається стримувати популяцію шкідливих комах.

Поїдаючи суцвіття і коріння, прориваючи ходи під корою, комахи завдають найбільшої шкоди рослинам. А птахи харчуються гусеницями, довгоносиками, попелиць і вигодовують своїх пташенят. Я думаю, це значно краще, ніж обприскувати дерева різноманітними хімікатами і отрутами. Так ми можемо домогтися чистого, безпечного врожаю.

Подробнее...

Твір на тему "Поїздка у Львів"

Багато хто з нас люблять подорожувати. Але, на жаль, ця можливість не кожному по кишені. Я дуже люблю подорожувати. Це так здорово, відвідувати нові міста і країни, знайомиться з їх традиціями і історіями.

Завтра мене чекає поїздка у місто Львів. Я завжди мріяв там побувати. Багато хлопці з мого класу там були на екскурсії, а мені не пощастило, я захворів і лежав вдома з температурою. Але зараз все по іншому, путівку у місто Львів мені подарувала моя бабуся на день народження. Адже вона знає моє пристрасть до подорожей.

Подробнее...

Твір на тему "Моя мрія"

У кожної людини є мрія, іноді кілька. Наша уява малює їх нам, не даючи зупинитися на досягнутому, змушуючи весь час рухатися вперед. Якби люди не вміли мріяти, то основна маса винаходів так і не побачила б світ. Ми б так і залишилися на початковій щаблі розвитку. А завдяки мрійникам і фантазерам людський рід досяг того рівня, який ми маємо зараз.

Часто, лягаючи спати, я мрію. Про різне: про далекі подорожі, про суперздатності, про те, як оволодію якої-небудь незвичайної професії – наприклад, дресирувальник диких звірів. Всі ці мрії з розряду нездійсненних, я це усвідомлюю, але мені все одно цікаво мріяти.

Подробнее...