A+ A A-

Шкільні твори для 2-11 класу

Для чого потрібно читати книги (твір-міркування)

Для багатьох людей читання – найкращий вид відпочинку, який розслаблює і заспокоює. Від захоплюючої книги неможливо відірватися, поки не прочитаєш її «від кірки до кірки».

Читання розвиває уяву і фантазію. Світ книг – прекрасний і дивний. За кожною обкладинкою ховається неповторна історія – зі своїми героями, подіями і атмосферою. Читаючи книги, ми занурюємося в цей світ, радіємо або сумуємо разом з персонажами, співчуваємо їм або висловлюємо своє засудження.

Читання розвиває посидючість і вміння самостійно знаходити інформацію, виділяти з неї головне.

Подробнее...

Твір на тему: Моя школа (мій клас)

Моя школа-це мій другий дім. Там у мене є дуже багато знайомих і друзів, і найкращий класний керівник. У нас дуже дружний клас, всі однокласники в будь-який момент допомагають один одному і завжди стоять горою, і моя класна керівниця теж не дивлячись ні на що завжди допоможе, хоча їй багато чого не можна казати, підтримає коли щось трапитися і вислухає.

 У кухаря їдальні нас завжди пригощають, мене і моїх однокласників, вони ніколи не грублять і не кричать на різні класи,

Подробнее...

Твір на тему "Мій вільний час"

Сьогоднішні учні мають мало вільного часу. Але я намагаюся такий час провести з величезною користю. Адже не завжди вдається знайти час для відпочинку, а для корисної справи кілька хвилин можна знайти завжди.

По-перше, я обов'язково допомагаю мамі в прибиранні будинку. Це важка праця для жінок. В мої обов'язки входить прибрати у своїй кімнаті, пропилососити весь будинок і витирати пил. Домашня робота дуже виснажлива і мені дуже шкода свою маму, що їй доводиться займатися прибиранням.

Подробнее...

Твір на тему "Лист подрузі"

Привіт, шановна Іра!

Ми з тобою так давно не бачилися. Мені дуже шкода, що ти поїхала. З тобою було дуже весело і цікаво грати. Тепер мені цього однозначно не вистачає. А пам'ятаєш, як ми базікали по дорозі в школу? Скільки було прикольних тем для обговорення, зараз це вже не так.

 Хочу розповісти трохи про себе. На літніх канікулах ми всією сім'єю їздили в село до бабусі і дідуся. Там було весело, адже поле для уяви дитини в селі дуже велике. Разом з сестрою ми придумували всілякі ігри та розваги. Крім того нас вчили полоти траву і годувати кроликів.

Подробнее...

Твір на тему "Мій найкращий друг"

У кожної людини є багато друзів і приятелів. Але найкращий друг може бути лише один. Ось у мене є найкращий друг, його звати Андрій. Ми живемо з ним в одному дворі і ходимо в один клас. У нас багато спільного, ще з самого дитинства наші мами дружили і всі гуртки та дитячий садок ми відвідували разом. І коли настав час іти до школи батьки віддали нас у один клас.

 Андрій невисокого зросту, у нього карі очі і русяве волосся. Разом ми граємо у футбол і баскетбол. Їздимо на велосипедах на річку і ловимо там рибу.

Подробнее...

"Птахи - наші друзі" - твір

Всі ми знаємо, що птахи – це наші друзі і помічники. Вони приносять чималу користь садівникам і городникам. Завдяки птахам вдається стримувати популяцію шкідливих комах.

Поїдаючи суцвіття і коріння, прориваючи ходи під корою, комахи завдають найбільшої шкоди рослинам. А птахи харчуються гусеницями, довгоносиками, попелиць і вигодовують своїх пташенят. Я думаю, це значно краще, ніж обприскувати дерева різноманітними хімікатами і отрутами. Так ми можемо домогтися чистого, безпечного врожаю.

Подробнее...

Твір на тему "Поїздка у Львів"

Багато хто з нас люблять подорожувати. Але, на жаль, ця можливість не кожному по кишені. Я дуже люблю подорожувати. Це так здорово, відвідувати нові міста і країни, знайомиться з їх традиціями і історіями.

Завтра мене чекає поїздка у місто Львів. Я завжди мріяв там побувати. Багато хлопці з мого класу там були на екскурсії, а мені не пощастило, я захворів і лежав вдома з температурою. Але зараз все по іншому, путівку у місто Львів мені подарувала моя бабуся на день народження. Адже вона знає моє пристрасть до подорожей.

Подробнее...

Твір на тему "Природа навколо нас"

Природа відіграє дуже велику роль в нашому житті. Людина і природа тісно пов'язані один з одним тому так важливо жити в гармонії з природою. Іноді краса природи просто заворожує, здається, що немає нічого в світі прекрасніше. Краса світу не з чим не може зрівнятися. Як вона прекрасна. В кожну пору року природа прекрасна по-своєму чи то літо, осінь, зима, чи весна. Але це стосується не тільки пори року, але і часу доби. Особливо красива природа на світанку і на заході дня. Саме в ці хвилини відчуваєш якесь чаклунство, немов природи розкриває перед тобою всю свою душу.

Подробнее...

Твір "Як я допомагаю мамі"

Батькам обов'язково потрібно допомагати, адже всі ми – члени однієї сім'ї, і кожен з нас повинен вносити свій внесок у її добробут. А мама - це людина, яка робить для сім'ї більше всіх.

Моя мама багато працює, щоб мати можливість купувати мені гарний одяг, їздити влітку на відпочинок і оплачувати секції, в яких я займаюся. Тому їй потрібна допомога по дому. Звичайно, мама намагається сама готувати для нас їжу, тому що у неї це виходить значно краще, ніж у кого-небудь з нашої родини.

Подробнее...

работа курсовые